Telefon : +420604104104, +420244464284
Provozní doba: Po-Pá - 9:00 - 17:00, So-Ne - zavřeno

Autorizovaný servis mobilních telefonů Sony Xperia. Servis mobilních telefonů Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

SLUŽBY

 

• Pozáruční servis mobilních telefonů Sony Xperia, Samsung, iPhone, Nokia, Huawei a LG

Mezi naše hlavní činnosti patří autorizovaný pozáruční servis mobilních telefonů Sony Xperia. Specializujeme se na většinu značek českého trhu. Mezi ně patří například Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG. Opravujeme většinu HW závad, jako je například výměna LCD displejů, poškozených zadních krytů. baterií, kamer, sluchátek, reproduktorů, USB konektorů apod.

 

• Přehrávání software

Může se stát, že výrobce po řadě testů zjistí, že je potřeba vydat novou verzi softwaru a vylepšit tak některé funkce nebo nedostatky v původní verzi. Jsme propojeni on-line se společností Sony a proto máme vždy ten nejnovější software pro váš telefon.

 

• Odblokování hesla / gesta

 

• Odblokování Gmail účtu

 

• Zálohování dat

 

Máte například nový telefon a chcete přenést kontakty, obrázky apod. ze starého mobilu do nového? Bojíte se, že přijdete o svá data? Nemusíte. Navštivte nás a my vám vaše data zálohujeme na CD a případně i vytiskneme. Přeneseme Vám uživatelská data např. i z MT Sony Ericsson do MT Nokia nebo MT Samsung. Doporučujeme, předem se informovat na možnost přenosu uživatelských dat, protože variant je mnoho a některé kombinace přenosu uživatelských dat jsou časově náročné.

 

• Poradenský servis, kvalifikovaný a vyškolený personál

 
 

Autorizovaný servis mobilních telefonů Sony Xperia. Servis mobilních telefonů Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

Naše společnost a tým lidí, kteří ji představují, má již více než 19ti leté zkušenosti při odstraňování závad na mobilních telefonech..

Při řešení závad je postupováno výhradně dle postupů daných výrobcem. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni za podpory výrobce.

Prostory, ve kterých se zařízení opravuje, jsou antistatické.

Zakázky jsou po celou dobu opravy evidovány servisním programem. Stav zakázek je přenášen na naše WWW stránky a zákazník se tak může kdykoli podívat, v jaké fázi opravy se zakázka nachází.

Aktuality

 

Foto_Naite

 

 

Adresa
SAMI GSM Servis s.r.o.
prodejna Comfor Shop
Libušská 1995/276
Praha 4 - Libuš
142 00
IČO: 28601416, DIČ: CZ28601416