Telefon : +420604104104, +420244464284
Provozní doba: Po-Pá - 9:00 - 17:00, So-Ne - zavřeno

Servis mobilních telefonů Sony Ericsson, Sony, Samsung, iPhone, Nokia, Microsoft, LG a Huawei (vybrané modely)

SLUŽBY

 

• Pozáruční opravy mobilních telefonů Sony Ericsson, Sony, Samsung, iPhone, Nokia, Microsoft, LG a Huawei

Většina uživatelů, začne jednou řešit otázku, co s mobilním telefonem, který již není v záruce. To ale neznamená, že přístroj skončí v nebezpečném odpadu... byla by to škoda. Bez obav se obraťte na náš servis a budete příjemně překvapení cenami placených oprav.

 

• Přehrávání software

Znáte ten okamžik, kdy vás mobil přestává poslouchat a vy máte pocit, že pánem je tu on? Nastává čas, nepropadat panice a zastavit se u nás. Může se stát, že výrobce po řadě testů zjistí, že je potřeba vydat nový software a vylepšit tak některé funkce nebo nedostatky v původní verzi. Jsme propojeni on-line se společností Sony a proto máme vždy ten nejnovější software pro váš telefon.

 

• Zálohování dat

Máte například nový telefon a chcete přenést kontakty, obrázky apod. ze starého mobilu do nového? Bojíte se, že přijdete o svá data? Nemusíte. Navštivte nás a my vám vaše data zálohujeme na CD a případně i vytiskneme. Přeneseme Vám uživatelská data např. i z MT Sony Ericsson do MT Nokia nebo MT Samsung. Doporučujeme, předem se informovat na možnost přenosu uživatelských dat, protože variant je mnoho a některé kombinace přenosu uživatelských dat jsou časově náročné.

 

• Nastavení datových služeb v MT, NB a PC

Nevíte si rady, jak propojit telefon s NB/PC? Jak nastavit datové služby v telefonu nebo v PC? Jak naučit mobil aby se choval jako datový modem? Nepropadejte panice a navštivte nás.

 

• Testy baterií všech značek

Má již baterie vašeho mobilu nakročeno do "důchodu" a vy musíte často dobíjet? Nevíte, jestli si koupit novou baterii? Na testeru Cadex zjistíme, jak na tom vaše baterie opravdu je a pokud to bude možné, provedeme její "rekondici". A nebo budete mít jistotu, že je potřeba zakoupit novou. Také vám můžeme vytisknout podrobný report o stavu baterie.

 

• Poradenský servis, kvalifikovaný a vyškolený personál

 
 

Autorizované servisní místo Sony a Sony Ericsson

Jsme mladá společnost, ale tým lidí, kteří ji představují, má již více než 19ti leté zkušenosti při odstraňování závad na mobilních telefonech.

Při řešení závad je postupováno výhradně dle postupů daných výrobcem. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni za podpory výrobce.

Prostory, ve kterých se zařízení opravuje, jsou antistatické.

Zakázky jsou po celou dobu opravy evidovány servisním programem. Stav zakázek je přenášen na naše WWW stránky a zákazník se tak může kdykoli podívat, v jaké fázi opravy se zakázka nachází.

Aktuality

 

Foto_Naite

 

 

Adresa
SAMI GSM Servis s.r.o.
prodejna Comfor Shop
Libušská 1995/276
Praha 4 - Libuš
142 00
IČO: 28601416, DIČ: CZ28601416