Telefon : +420604104104, +420244464284
Provozní doba: Po-Pá - 9:00 - 17:00, So-Ne - zavřeno

Historie mobilních telefonů Sony Ericsson, Sony, Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

Historie výrobců mobilních telefonů

Mobilní telefony mají dlouhou historii. Vynález bezdrátové telefonie spadá již do konce 19. století. Počátek jejich hospodářského využití a masového prodeje potom nastal v 50. let 20. století v USA, kdy byly zpočátku prodávány jako interní součást automobilů. V průběhu 70. let nastal prodej mobilních telefonů jako zcela samostatných a skutečně přenosných přístrojů.
Díky nižším zaváděcím nákladům a rychlejšímu rozmístění případných nutných pozemních technologií se mobilní sítě dokázaly rychleji rozšířit po světě a předstihly růst a následně i rozšíření pevné telefonie.
Mezi největší výrobce mobilních telefonů patří společnosti Nokia, Apple, Samsung, Sony Ericsson, Sony, LG atd. Víte ale jaká je jejich historie? Pokud Vás to zajímá, klikněte na loga společností.
 

 

Nokia iPhone
Samsung Sony Ericsson
Sony LG
 
 
 
 

Autorizovaný servis mobilních telefonů Sony Xperia. Servis mobilních telefonů Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

Naše společnost a tým lidí, kteří ji představují, má již více než 19ti leté zkušenosti při odstraňování závad na mobilních telefonech.

Při řešení závad je postupováno výhradně dle postupů daných výrobcem. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni za podpory výrobce.

Prostory, ve kterých se zařízení opravuje, jsou antistatické.

Zakázky jsou po celou dobu opravy evidovány servisním programem. Stav zakázek je přenášen na naše WWW stránky a zákazník se tak může kdykoli podívat, v jaké fázi opravy se zakázka nachází.

Aktuality

Foto_iPhone 4S

 

Foto_Samsung Galaxy S3

 

Adresa
SAMI GSM Servis s.r.o.
prodejna Comfor Shop
Libušská 1995/276
Praha 4 - Libuš
142 00
IČO: 28601416, DIČ: CZ28601416