Telefon : +420604104104
email : servis-sonyericsson.cz
Provozní doba: Po-Pá - 9:00 - 17:00, So-Ne - zavřeno

Autorizovaný servis mobilních telefonů Sony Xperia. Servis mobilních telefonů Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

NA CO NEZAPOMENOUT PŘI NÁVŠTĚVĚ SERVISNÍHO MÍSTA

Zákazníci mohou mobilní telefon přinést osobně na adresu: SAMI GSM Servis s.r.o., prodejna Comfor, Libušská 1995/276, Praha 4 - Libuš, 142 00.
Ostatní zákazníci mají možnost využít služeb přepravních společností. Při převzetí opraveného přístroje hradí zákazník dobírku ve výši ceny za provedenou opravu + 160 Kč s DPH za dopravné, balné a pojištění zásilky. K opravenému telefonu bude přiložen daňový doklad.
Při návštěvě servisního místa nezapomeňte:
1. Doporučujeme, aby jste si před návštěvou servisního místa, zálohovali svá uživatelská data (kontakty, SMS, poznámky, úkoly, obrázky, hudbu, videa, hry, tapety apod).
Servis v žádném případě nepřebírá zodpovědnost za data ponechaná v mobilním telefonu, ani nenese odpovědnost za případné ztráty dat, které nastanou zákazníkovi následkem poruchy. Zálohování dat je v plné odpovědnosti zákazníka.
Pokud si nejste jisti, že zálohu dat zvládnete sami, můžete o ni požádat při příjmu mobilního telefonu do opravy. Jedná se však o placenou službu. Podrobnosti o cenách najdete v ceníku servisních úkonů.
2. Mobilní telefon, případně další příslušenství, které může způsobovat nesprávnou činnost mobilního telefonu. Převážně se jedná o baterii, nabíječku, paměťovou kartu, datový kabel, přídavná sluchátka apod. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENECHÁVEJTE v mobilním telefonu - SIM kartu!
3. V mobilním telefonu zrušte všechna bezpečnostní hesla / gesta. Telefon, který je zabezpečen heslem / gestem, není možné po opravě otestovat!
4. Pokud bylo již zařízení někdy v minulosti v servisu, vezměte sebou i opravenku předešlé opravy.
5. Pokud mobilní telefon zasíláte přepravní společností, nezapomeňte uvést podrobný popis závady, přesnou adresu, email, telefon.
V případě zaslání mobilního telefonu do opravy, Vás žádáme o stanovení cenového limitu, který jste ochotni akceptovat. Značně se tak urychlí doba potřebná k opravě přístroje.
Pokud nebude možné Váš telefon opravit ve stanoveném cenovém limitu, budeme Vás informovat o možné změně ceny opravy a vyčkáme 7 dní na Vaši odpověď.
Pokud na cenový návrh neobdržíme odpověď a nebo bude odpověď záporná, bude neopravený přístroj připraven k vyzvednutí s naúčtovaným diagnostickým poplatkem. V případě, že byl přístroj do servisu zaslán přepravní společností, bude po opravě vrácen na dobírku Českou poštou (balík do ruky).
 
 
 
Další informace naleznete na stránce Servisní podmínky.
 
 

Autorizovaný servis mobilních telefonů Sony Xperia. Servis mobilních telefonů Samsung, iPhone, Nokia, Huawei, LG

Naše společnost a tým lidí, kteří ji představují, má již více než 20ti leté zkušenosti při odstraňování závad na mobilních telefonech.

Při řešení závad je postupováno výhradně dle postupů daných výrobcem. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni za podpory výrobce.

Prostory, ve kterých se zařízení opravuje, jsou antistatické.

Zakázky jsou po celou dobu opravy evidovány servisním programem. Stav zakázek je přenášen na naše WWW stránky a zákazník se tak může kdykoli podívat, v jaké fázi opravy se zakázka nachází.

Aktuality

 

 

 

 

 

 

Adresa
SAMI GSM Servis s.r.o.
prodejna Comfor Shop
Libušská 1995/276
Praha 4 - Libuš
142 00
IČO: 28601416, DIČ: CZ28601416